Felgi Stalowe i Aluminiowe Łódź

Nowe i używane felgi renomowanych producentów

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór nowych i używanych felg renomowanych producentów. Używane felgi są zazwyczaj dostępne na miejscu w naszej siedzibie w Łodzi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia oraz zakupu felg w godzinach pracy naszej firmy (zobacz jak do nas trafić: mapa dojazdu).

Felgi stalowe - komplety i pojedyncze sztuki

W przypadku felg stalowych oferujemy zarówno komplety (4 sztuki), jak i pojedyncze felgi. Jeżeli poszukujesz kompletu felg lub jednej felgi, prosimy o kontakt - postaramy się znaleźć odpowiednie felgi, nowe lub używane.

Zamówienie nowych felg aluminiowych lub stalowych

Istnieje możliwość zamówienia dowolnych nowych felg aluminiowych lub stalowych. Przed zakupem nowych felg zapraszamy do naszej siedziby, aby wybrać odpowiednie modele i pozostawić ewentualną zaliczkę. W naszej ofercie posiadamy felgi renomowanych producentów.

Montaż i wyważenie felg

Oferujemy również usługę montażu i wyważenia zakupionych felg oraz dobrania odpowiednich pierścieni centrujących, śrub czy nakrętek.

Felgi do popularnych marek samochodów

W naszej ofercie znajdziesz felgi do większości popularnych marek samochodów, takich jak VW, Seat, Audi, Skoda, BMW, Ford, Opel, Mercedes, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Land Rover, Volvo, Toyota, Honda, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Suzuki, Hyundai, Kia, Jeep, Chevrolet, Chrysler, Smart.

Jakie felgi wybrać? - Informacje o parametrach i oznaczeniach

Jeśli masz wątpliwości, jakich felg potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi informacjami dotyczącymi oznaczeń felg: parametry i oznaczenia felg.

Profesjonalny serwis i naprawa felg

Jeżeli masz problem z już posiadanymi felgami, zapoznaj się z naszą ofertą usług z zakresu profesjonalnego serwisu i naprawy felg aluminiowych oraz stalowych: serwis i naprawa felg.

Zapraszamy do Tysiące Opon - Twojego zaufanego partnera w zakresie felg stalowych i aluminiowych.

Tysiące opon na facebook