Prostowanie felg Łódź

W naszym warsztacie świadczymy usługę prostowania felg stalowych i aluminiowych. Zabieg ten nie jest łatwy i należy zlecać go tylko profesjonalistom. To ważne, ponieważ utrzymywanie zastosowanych w samochodzie obręczy w jak najlepszym stanie wpływa nie tylko na wygląd zewnętrzny naszego pojazdu. Przede wszystkim jest to kwestia bezpieczeństwa podczas jazdy – właśnie z tego powodu wszelka nieumiejętna ingerencja jest niewskazana.

Kiedy może być potrzebne prostowanie felg?

Z uwagi na stan dróg, po których codziennie poruszamy się naszymi samochodami, o uszkodzenie obręczy nie jest wcale tak trudno. Wystarczy, że nie zauważymy dziury w asfalcie i wpadniemy w wyrwę albo najedziemy na wysoki krawężnik ze zbyt dużą siłą. Aby zdiagnozować uszkodzoną obręcz, wystarczy wsłuchać się w pracę układu kierowniczego lub wychwycić ewentualne drgnięcia karoserii. Intensywne wibracje mogą być sygnałem, że coś nie działa tak, jak powinno. Aby to zdiagnozować z całkowitą pewnością warto udać się do naszego wulkanizatora. Powinno Państwu na tym zależeć tym bardziej, że jeżdżenie z uszkodzoną felgą wpływa na szybsze zużycie opon, co jest zwyczajnie nieekonomiczne, dlatego zalecamy wykonywać usługę prostowania felg tak często jak jest to potrzebne.

Jeśli już okazało się, że posiadana obręcz ma jakiś mankament lub jest zakrzywiona, prostowanie felg pomoże przywrócić ją do pierwotnego kształtu. W naszej firmie nie próbujemy jednak naprawiać ich za wszelką cenę, ponieważ jesteśmy świadomi, że najważniejsze jest Państwa bezpieczeństwo i nie wszystkie obręcze nadają się do renowacji.

Jeśli więc szukają Państwo w Łodzi kogoś, kto zajmie się prostowaniem felg w Państwa samochodzie, zalecamy skontaktowanie się z naszą firmą – znamy się na swoim fachu i oferujemy konkurencyjne ceny.

Sprawdź również inne nasze usługi:

Tysiące opon na facebook