Przechowywanie opon Łódź

Wymiana opon to rutynowa czynność, którą wiele osób zmuszonych jest wykonywać co każdy sezon. Wraz z nią pojawia się pewien problem, a mianowicie – co zrobić z aktualnie nieużywanym przez nas kompletem opon? Przecież nikt nie chce zagracać samochodowym sprzętem swoich czterech kątów, a balkon czy piwnica niekoniecznie się do tego nadają ze względu na panujące w nich niekorzystne warunki, takie jak wilgoć czy promienie UV. Przechowalnia opon naszej firmy przychodzi Państwu w takich sytuacjach z pomocą.

W jaki sposób przechowujemy opony

Dobrze wiemy jak przechowywać opony, żeby nie straciły swoich właściwości i nie odkształciły się, a co za tym idzie, aby przedłużyć ich żywotność. Podczas trzymania ogumienia w naszej przechowalni opon stosujemy się do wszelkich zaleceń zawartych w normie ISO 2230, która mówi m.in. o tym, by:

Jeśli jesteście Państwo z Łodzi i nie macie co zrobić ze swoim letnim lub zimowym ogumieniem, nasz magazyn jest do Państwa dyspozycji. Oferowana przez nas usługa spełnia zasady, które służą przedłużeniu jego żywotności i zapobieganiu wszelkim zmianom w funkcjonowaniu. Zdecydowanie warto wybrać przechowalnię opon, która zapewnia najlepsze warunki. W innym razie ryzykujemy powstanie różnego typu uszkodzeń. A przecież każdy z nas chce się cieszyć sprawnym ogumieniem przez wiele sezonów.

Sprawdź również inne nasze usługi:

Tysiące opon na facebook