HOME / OFERTA / Renowacja felg

Renowacja felg Łódź

W naszym warsztacie świadczymy usługę renowacji felg. Zajmują się tym nasi wyspecjalizowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Nasza usługa obejmuje piaskowanie, malowanie, lakierowanie oraz prostowanie felg aluminiowych.

Renowacja felg - Piaskowanie oraz malowanie felg

W naszej usłudze renowacji felg znajduje się piaskowanie oraz malowanie. Malujemy felgi metodą systemową oraz proszkową oraz zajmujemy się polerowanie rantów i całych felg. Posiadamy szeroką paletę kolorów, dzięki czemu będą mogli Państwo mieć felgi w takim kolorze w jakim były lub w takim kolorze w jakim Państwo zechcą. Zajmujemy się również polerowaniem rantów, które usunie uszkodzenia mechaniczne takie jak porysowania, zadrapania oraz uszkodzenia spowodowane przez korozję.

Jeśli już okazało się, że posiadana przez Państwa obręcz posiada jakiś mankament spowodowany jakimś zdarzeniem na drodze to renowacja felg sprawi, że wróci ona do pierwotnego kształtu oraz wyglądu. Mamy jednak na względzie przede wszystkim Państwa bezpieczeństwo dlatego nie próbujemy naprawiać felg za wszelką cenę.

Jeśli więc szukają Państwo w Łodzi kogoś, kto zajmie się renowacją felg w Państwa samochodzie, zalecamy skontaktowanie się z naszą firmą – znamy się na swoim fachu i oferujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy również do zapoznania się z usługą prostowania felg.

Sprawdź również inne nasze usługi:

Tysiące opon na facebook