Wulkanizacja opon Łódź

Ogumienie samochodowe jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na komfort i bezpieczeństwo kierowcy. Dlatego też warto zadbać o jego odpowiedni stan, korzystając z usług doświadczonych i znających potrzeby kierowców ekspertów. Specjalnością naszej łódzkiej firmy, poza sprzedażą wysokiej klasy opon, jest wulkanizacja. Świadczymy kompleksowe usługi wulkanizacji opon w Łodzi.

W zakres naszych usług wchodzą:

  • wymiana opon wraz z wyważeniem – Dobranie odpowiedniego rodzaju ogumienia do pory roku jest obowiązkiem każdego kierowcy. Prawidłowy dobór opon bezpośrednio wpływa na zachowanie odpowiedniej przyczepności samochodu, a tym samym zwiększanie bezpieczeństwa na drodze. Niezbędne jest także poddanie kół wyważeniu, którego brak może prowadzić do nadmiernej eksploatacji zawieszenia oraz opon.
  • pompowanie azotem – Pompowanie kół zwykłym powietrzem może powodować szybsze starzenie się gumy, a tym samym zmniejszać elastyczność ogumienia, co przekłada się na jakość jazdy. Azot jest gazem wolnym od zanieczyszczeń, a dzięki temu, że zachowuje stałe ciśnienie w oponach, pozwala na bezpieczniejszą i bardziej ekonomiczną jazdę.
  • doważanie kół i dopomowywanie – Wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z konieczności regularnego doważania kół. Powinno się je wykonywać co około 10 000 km, aby zapobiec zbyt dużej eksploatacji opon i zawieszenia. Istotne jest także sprawdzanie ciśnienia w kołach i ich ewentualne dopompowanie, w celu uniknięcia nadmiernego zużywania się barków opony.
  • przechowywanie ogumienia – Właściciele pojazdów często borykają się z problemem magazynowania opon, dlatego jedną z oferowanych przez nas usług jest możliwość przechowania ogumienia w chłodnym, suchym i zaciemnionym pomieszczeniu, przez cały sezon. Odpowiednie warunki składowania pozwalają na zachowanie elastyczności gumy, a tym samym na dłuższe użytkowanie opon.
  • fachowe doradztwo w zakresie wyboru i zakupu ogumienia – Pomagamy naszym klientom przy doborze najbardziej odpowiedniego ogumienia do ich pojazdów, niezależnie od tego, czy poszukują oni modeli nowych czy używanych. Wszystkie nasze opony przechodzą przedsprzedażowe testy jakości. Dysponujemy ogumieniem wielu marek, takich jak m.in. Goodyear, Dunlop, Michelin czy Pirelli.
  • bezpłatny montaż lub wymiana zakupionych w naszej firmie produktów – Opony zakupione w naszej firmie podlegają darmowemu montażowi i wymianie. Posiadamy różne rozmiary ogumienia, które można dopasować praktycznie do każdego pojazdu. Możliwy jest także zakup używanych opon, pochodzącego z niemieckich serwisów samochodowych, które dzięki przeprowadzanym testom jakości, spełniają wszystkie niezbędne parametry.

Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, a w swojej pracy korzystamy z najlepszych narzędzi oraz zdobytego na przestrzeni lat doświadczenia w świadczonych usługach tego typu. Każdy problem rozpatrujemy indywidualnie, a dobór rozwiązań odbywa się zawsze po analizie potrzeb Klienta i w oparciu o posiadany przez niego pojazd.

13, 14 cali 50 zł stal / alu
15, 16 cali 60 zł stal / alu
17 cali 70 zł stal / alu
18 cali 80 zł
19 cali 100 zł
20 cali 120 zł
naprawa opony od 10 zł

 

Facebook