HOME / OFERTA / Wymiana opon

Wymiana opon Łódź

Łódź, ul. Warecka 3

Firma TysiąceOpon oferuje kompleksowe usługi związane z oponami samochodowymi w tym m.in. ich wymianę. Opony wymienia się 2 razy na rok. W sezonie zimowym oraz letnim.

Wymiana opon na zimowe nie powinna odbywać się tylko dlatego, że spadł śnieg. Wystarczy, że temperatura na zewnątrz spadła poniżej 5 stopni Celsjusza, a już warto skierować się do miejsca w którym wymienią Ci opony.

Zalety i wady opon zimowych

Jakie są zalety opon zimowych i dlaczego warto pamiętać o ich wymianie? Przede wszystkim – bezpieczeństwo. Opony zimowe skracają drogę hamowania na śniegu i lodzie, dzięki temu Ty i Twoi pasażerowie mogą uniknąć wypadku. Kolejnym plusem jest komfort. Nie muszą się Państwo martwić o to, że zaskoczy Was śnieg i będziecie musieli czym prędzej zmieniać opony na „zimówki”.

Jednak opony zimowe nie posiadają samych zalet. Ich wadą jest szybkie zużywanie się w wysokich temperaturach co może doprowadzić nawet do ich „rozmazywania się” na asfalcie podczas manewrowania. Wtedy rozwiązaniem jest wymiana opon na letnie.

Jeśli posiadają Państwo opony zimowe to sprawdzimy je pod kątem tego czy nadają się do dalszej eksploatacji, czyli czy będą mogli nimi Państwo bezpiecznie się poruszać. To samo tyczy się opon letnich. W końcu wiosna i lato to czas wycieczek, podróży i warto, aby odbyły się one w bezpiecznych warunkach. Naszym Klietom oferujemy również możliwość przechowania opon, a jeśli nie posiadacie bądź obecne opony są zbyt wyeksploatowane, aby dalej nimi jeździć to można kupić u nas opony wysokiej jakości opony używane oraz nowe opony.

Jeśli więc szukają Państwo w Łodzi kogoś, kto zajmie się wymianą opon w Państwa samochodzie, zalecamy skontaktowanie się z naszą firmą – znamy się na swoim fachu i oferujemy konkurencyjne ceny.

Wymiana opon Łódź - cennik:

Opony 13" 50 zł
Opony 14" 60 zł
Opony 15" 70 zł
Opony 16" 80 zł
Opony 17" 100 zł
Opony 18" 120 zł
Opony 19-20" od 150 zł
Opony BUS 120 zł
Opony Run Flat + 5 zł / szt.
Czujniki + 5 zł / szt.
Przełożenie kół z wyważeniem 50 zł
Przełożenie kół bez wyważenia 40 zł
Wymiana zaworu 20 zł
Wymiana zaworu z wyważeniem 25 zł
Zdjęcie opony z felgi 10 zł
Założenie opony na felgę 10 zł
Wyważenie koła 10 zł
Naprawa opony od 30 zł
Przechowalnia opon - 6 msc 60 zł
Utylizacja opony 5 zł / szt.
Prostowanie felg alu od 50 zł
Prostowanie felg stal od 20 zł

Akcesoria - cennik:

Zawór 5 zł
Worek na oponę 5 zł / szt.
Śruby / nakrętki od 5 zł
Pierścienie centrujące 30 zł / kpl / 10 zł /szt.
Śruby antykradzieżowe od 50 zł / kpl
Dekielki od 20 zł

Sprawdź również inne nasze usługi:

Tysiące opon na facebook