Wymiana opon Łódź

Firma TysiąceOpon oferuje kompleksowe usługi związane z oponami samochodowymi w tym m.in. ich wymianę. Opony wymienia się 2 razy na rok. W sezonie zimowym oraz letnim.

Wymiana opon na zimowe nie powinna odbywać się tylko dlatego, że spadł śnieg. Wystarczy, że temperatura na zewnątrz spadła poniżej 5 stopni Celsjusza, a już warto skierować się do miejsca w którym wymienią Ci opony.

Jakie są zalety opon zimowych i dlaczego warto pamiętać o ich wymianie? Przede wszystkim – bezpieczeństwo. Opony zimowe skracają drogę hamowania na śniegu i lodzie, dzięki temu Ty i Twoi pasażerowie mogą uniknąć wypadku. Kolejnym plusem jest komfort. Nie muszą się Państwo martwić o to, że zaskoczy Was śnieg i będziecie musieli czym prędzej zmieniać opony na „zimówki”.

Jednak opony zimowe nie posiadają samych zalet. Ich wadą jest szybkie zużywanie się w wysokich temperaturach co może doprowadzić nawet do ich „rozmazywania się” na asfalcie podczas manewrowania. Wtedy rozwiązaniem jest wymiana opon na letnie.

Jeśli posiadają Państwo opony zimowe to sprawdzimy je pod kątem tego czy nadają się do dalszej eksploatacji, czyli czy będą mogli nimi Państwo bezpiecznie się poruszać. To samo tyczy się opon letnich. W końcu wiosna i lato to czas wycieczek, podróży i warto, aby odbyły się one w bezpiecznych warunkach. Naszym Klietom oferujemy również możliwość przechowania opon, a jeśli nie posiadacie bądź obecne opony są zbyt wyeksploatowane, aby dalej nimi jeździć to można kupić u nas opony wysokiej jakości opony używane oraz nowe opony.

Jeśli więc szukają Państwo w Łodzi kogoś, kto zajmie się wymianą opon w Państwa samochodzie, zalecamy skontaktowanie się z naszą firmą – znamy się na swoim fachu i oferujemy konkurencyjne ceny.

 

Facebook